Dárečky pro malé parádnice

Ať už se jedná o neteř, dceru, či dcerku vašich přátel, mluvíme tu o malé parádnici, která si ráda češe vlásky a zaujatě se prohrabuje maminčinou šperkovnicí. Jaký dárek vybrat pro malou princeznu, aby ji skutečně potěšil? Zde je několik tipů.

Vytvořte jí vlastní zkrášlovací set

Jistě občas pozoruje maminku, která stojí u zrcadla, a z krásné kosmetické taštičky vytahuje svá oblíbená líčidla. A jistě by si právě tohle přála taky. Kupte jí krásnou kosmetickou taštičku a naplňte ji vším, co bude potřebovat. Zrcátka Promodarky, balzámy na rty, hřebínek, souprava na manikúru, dětské laky na nehty. Pokud chcete, aby byl dárek skutečně osobní, můžete každý jeden předmět, včetně kosmetické taštičky nechat potisknout jejím jménem, čímž jí dáte dárek, jako nikdo jiný. V internetovém obchodě Promodárky si můžete nechat na spoustu těchto předmětů natisknout libovolný nápis, či obrázek, a tak potěšit malou parádnici.

dívka s květinami

Jedinečný šperk

Šperky nepatří jen k ženám, ale i k malým princeznám. Darujte jí šperk, který může hrdě nosit každý den, a který jí každý bude závidět. Můžete si nechat vyrobit náramek s jejím jménem, zakoupit řetízek s oblíbeným přívěskem, nebo jí věnovat její první opravdový prstýnek.

miminko s korálky

Šperkovnice

Jak bude postupně sbírat šperky, bude je potřebovat někam ukládat. Co jí zkusit vybrat krabičku v její oblíbené barvě, vyplněnou sametovým podkladem a zásuvkami na vše, co tak ráda nosí? Šperkovnice bude jistě brzy vévodit polici v jejím pokoji, a při každé důležité příležitosti k ní zamíří.

Kosmetický stolek

V každé pohádce má princezna svůj vlastní stolek se zrcadlem a překrásnou stoličkou, kde si dlouhé minuty češe své dlouhé lokny, nanáší tvářenku a usmívá se na svůj odraz v zrcadle. Takový kosmetický stolek ocení každá malá parádnice. Seženete jej buď v obchodě s nábytkem, nebo jej můžete nechat vyrobit u šikovného truhláře na míru, tak aby byl přesně podle jejího gusta.