Filtrační náplň.


Jakou pískovou filtraci používáte ke svému bazénu nebo vířivé vaně? Ano i vířivé vany tento druh čištění používají. Budete se asi divit, ale je to docela běžné. I vířivé vany se musí filtrovat, aby se udrželi čisté, hlavně když se jedná o velmi teplé vířivé vany. Například takové, které se ohřívají pomocí samostatných kamen, jsou to klasická kamna, která ženou teplý vzduch přes vodu a tím ji ohřívají. Není to nic výjimečného. Takových vířivých van je opravdu hodně. Samostatná kamna vám umožní ohřát vířivou vanu během dvaceti až třiceti minut. Je to opravdu velmi rychlé. Stačí jen pořádně roztopit v kamnech a máte vodu za chvíli teplou. Díky jednoduché cirkulaci vám plamen v kamnech zajistí dokonalý ohřev vody, jen jednu nevýhodu to má, že se nedá teplota regulovat.

zeolit

To je snad jediným zádrhelem. Když, chcete ve vířivé vaně jen příjemnou teplotu, nesmíte to s přikládáním moc přehnat, jinak vám to vyletí na čtyřicet stupňů celsia, což už je voda na opaření. Ovšem vše se dá naučit, abyste věděli, kolik je potřeba přiložit, aby byla teplota ideální. K takovým vanám se používá písková filtrace. Je to jednoduché čištění, které vám zajistí pěknou vodu, ideální na koupání. Do filtrace můžete dát klasický křemenitý písek, který nebude mít při filtraci tak dobré čistící schopnosti jako zeolit https://www.chlorito.cz/zeolit-do-piskove-filtrace. Zeolit se pyšní tím, že má obrovské sorpční schopnosti a dokáže zachytit i látky, které běžný písek nezachytí a tím přispívá k lepšímu a čistějšímu vodnímu prostředí.

zeolit

Zeolit se prodává ve dvou velikostních provedení a každá filtrace danou velikost filtračního materiálu, která je pro daný filtrační systém nejlepší. Dejte na radu výrobce, než abyste si filtraci, kvůli špatné velikosti zničili. To za to rozhodně nestojí. Nechte si poradit, aby vaše filtrace fungovala a vy si mohli užívat vířivou vanu po celé jaro, léto i v podzimním období. Když už je venku chladněji a na bazén ani nepomyslíte, je skvělé si vlézt do teplé venkovní vířivé vany. Užijete si odpočinek a skvělou atmosféru.