Hravé děti

Když jste byli malé děti, tak jakým hrám jste dávali přednost? Já si pamatuji, že když já jsem byla malé dítě, tak jsem si nejraději hrála na honěnou anebo na slepou bábu. Taky jsem měla moc ráda gumu. Taky si určitě jistě pamatujete takové ty hry, které děti v dnešní době vůbec neznají. Tak například, znaly by vaše děti v dnešní době třeba skákání panáka anebo skákání přes gumu? Já si myslím, že mnoho děti to už ani nezná. Takové ty klasické hry už asi zanikly. Nebo se mýlím? A nejspíš to zaniklo jenom kvůli tomu, že se v našem státě rozšířily počítače.

Děti si rády hrají.

Já neříkám, že počítač je zlo. To vůbec ne. Já abych pravdu řekla, tak pro mě je počítač opravdu důležitý a nutný. Já totiž na počítači pracuji. A taky se přiznám, že když se mi chce, tak si taky na počítači dívám na filmy anebo hraji taky nějaké hry. To samé dělám na mobilu. Mobil nemám ani tak hlavně pro psaní sms anebo volání, ale taky tam čtu emaily nebo občas si zahraji taky nějakou hru, takže je to úplně ideální, když nemám co dělat.

Děti jsou hravé.

Jsou to takové ty chytré věci. Nicméně ale taky moc ráda vzpomínám na tu dobu, kdy takováto elektronika nebyla. Jak se tahali kačeři na provázku, když jste byly malé děti. Nebo takové ty slavné velké nafukovací hračky. Mě se to moc líbilo a je mi z toho smutno, že už se to nyní nevyrábí. Dokonce si myslím, že takové hračky by v dnešní době se už ani neuchytili. Protože by všechny takové hry a hračky převálcovala naše dokonalá technika, což to ale škoda. Nebo by se vám líbilo nejvíce? Máte rádi dnešní mobilní a dokonalé technické hračky, nebo dáváte přednost klasickým hrám a hračkám? Já si myslím, že všeho moc škodí a že i hry a hračky by měly být samozřejmě různorodé. Já sama jsem za to, aby děti si měly možnost zahrát více druhů her, které by je mohly dál a dál rozvíjet v životě.