Oblíbené dětské skluzavky

Rozhodli jste se v nejbližší době vylepšit vaši obec, aby se v ní lidem opravdu dobře bydlelo? Vaše obec má to štěstí, že postupem let nevymírá, jako jiné vesnice. Vsi, které leží v odlehlejších koutech, lidé musí dojíždět daleko za prací a do škol, se postupně vylidňují a setrvávají v nich jen starousedlíci, kteří jsou doma na penzi a stačí jim vyrazit na větší nákup do města jednou týdně. V těchto obcích dávno také nefungují malé samoobsluhy, nejezdí do nich pojízdné prodejny a autobusové spoje byly silně seškrtány. Některé domy jsou prázdné, jiné slouží jako chalupy k občasnému víkendovému pobytu lidí z měst.

skluzavka

Naštěstí vaše ves je velice blízko města, není nejmenší problém denní dojíždění za prací, do škol, na nákupy, k lékaři, nebo s dětmi do různých kroužků. A právě ideální poloha obce je hlavním důvodem, proč si zde mladí kupují pozemky a staví nové domy. Ani staré domy nezůstanou opuštěné i ty se prodají a osadí je mladé rodiny. Není tedy divu, že vaše obec celkem vzkvétá, opravila se kanalizace, spravily se chodníky a zrekonstruovala se kaplička. Nyní přichází na řadu prostranství na návsi. Má zde vzniknout relaxační zóna pro rodiny s dětmi. Veliké ohniště, posezení a přístřešek a herní prvky pro děti. Dospělí se zde budou scházet, aby oslavili třeba příchod nového potomka, nebo se sejdou všichni k pálení čarodějnic a zatímco dospělí si mohou popovídat u nějakého toho piva, děti budou skotačit na prolézačkách.

skluzavka

Určitě je třeba pořídit také pískoviště s plachtou, aby si do něho neodskočila nějaká místní kočka na záchod. Všichni se také shodli na pořízení dětské skluzavky. Je třeba jen vybrat ten správný typ, aby si na ní užilo co nejvíce dětí, takže nesmí být moc krátká, taková by větší děti už nebavila. Je třeba si nad tím sednout a vybrat tu správnou z internetového obchodu dětská hřiště.