Perfektní dárek pro celou rodinu

holčička, skok, strom

Přemýšlíte o super dárku pro vaše ratolesti, respektive pro celou rodinu? Zahradní trampolína může být dobrou volbou. Dnes už to není cenově nedostupná záležitost. V současné době seženete i velmi kvalitní výrobky za výhodné ceny a na zahradu si ji může pořídit opravdu každý.

V naší nabídce naleznete kvalitní výrobky v různých variantách a velikostech od 244 cm až po největší kousky o 400 cm. Záleží tedy na velikosti vaší zahrady, jaké rozměry se vám tam vejdou. Věřte ale, že dětem vykouzlí úsměv na tváři a to je důležité.

Přimějte děti trávit čas na čerstvém vzduchu

V dnešní době stále méně dětí tráví svůj volný čas venku a raději sedí u počítače. Pokud se to týká i vašich dětí, trampolína vám pomůže problém vyřešit. Vaše ratolesti najednou rády dají přednost pobytu na čerstvém vzduchu před počítačem.

Pohyb na skákací ploše je velmi prospěšný. Udržuje kondici v dobrém stavu. Posiluje a uvolňuje svalstvo. Učí koordinaci a koncentraci a zlepšuje pozornost. Osobám s nadváhou pak ještě pomáhá s přebytečnými kilogramy bojovat.

dítě, skok, trampolína

K dispozici je bohaté příslušenství i náhradní díly

Většina našich trampolín je dodávána i s ochrannou sítí. Tu nepodceňujte. Pomáhá udržet bezpečný pohyb. Zabraňuje velmi nebezpečným pádům, ke kterým patří ty na zem. Ochranná síť je dostatečně vysoká, aby z trampolíny žádný uživatel nemohl jen tak na zem vyskočit.

K trampolíně ale existuje ještě mnoho dalšího příslušenství a náhradních dílů, které zvýší komfort jejího užívání. Prohlédněte si v pohodlí domova celou naši nabídku https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-sitia pak se rozhodněte, která varianta bude pro vaši zahradu, tedy vaše děti, tou nejlepší.

S pořízením neváhejte už ani minutu, prázdniny se blíží a děti budou rády každý den trávit na čerstvém vzduchu zdravým pohybem. Uvidíte sami.