Virtuální krása

Na světě existuje mnoho druhů počítačových her a rovněž her samotných. Každý člověk je úplně jiný a vyžaduje ve virtuálním světě něco jiného, není tedy divu, že jich je na světe tolik. Vyhovět naprosto každému není zkrátka vždy možné. S postupem času se hry stále více rozšiřovali a lidé pocítili touhu měřit své schopnosti. Tak došlo ke vzniku nejrůznějších herních lig a soutěží, ve kterých lze hrát o nevídané ceny.
siluety ozbrojených postav
Velké oblíbenosti dostávají tak zvané FPS hry. First Personal Shooters. Neboli "střílečky z první osoby" Jedním nejvíce známým titulem je v dnešní době Counterstrike Global offensive, který je dostupný na službě steam. Hráči, zde vybírají, zda budou hrát za team obránců, ochranných protiteroristických jednotek, jejichž cílem je zabránění položení bomby, popřípadě její zneškodnění, nebo za team teroristů. Možné je také vyhrát zneškodněním celé nepřátelské jednotky.
V posledních letech se ale na světě objevila nová hra, kterou si oblíbili nejenom mladší hráči. Jedná se o hru Frotnite od Epic games, která je dostupná i na herních konzolích jako je PlayStation, Xbox, nebo i dokonce Nintendo switch. Ve hře existuje několik módu, ale tím nejpopulárnějším je mód všichni proti všem, cíl je prostý, zbýt jako poslední, a to pomocí budování pevností, a zničení všech nepřátel. Možností, jak toho docílit je opravdu mnoho a vše závisí jen na vašich zkušenostech a kreativitě.  Samotná hra, proběhla před nedávnem velkými změnami a hráči si museli znovu zvykat na úplně nové herní prostředí. Velké oblíbenosti dosáhli i MMORPG hry neboli massively multiplayer role playing game. Jednou takovou je například World of Warcraft od Blizzardu, který si za několik let vybudoval stabilní hráčskou komunitu.
dětský hráč před monitorem
Počítačových her je na světě opravdu mnoho, a každý si v nich může najít to své. Je samozřejmě jisté, že nadměrné hraní není zdraví prospěšné, nicméně co není.