Voda je důležitá i při kempování.


Určitě každý v dnešní době má rád dovolenou. Ještě jsem se nesetkala s člověkem, který by dovolenou vyloženě nesnášel. Přece jenom jsou to chvíle, kde si můžete odpočinout a věnovat se něčemu co máte rádi. Ať už vaše dovolená vypadá jako lenošení v průzračné laguně někde v zahraničních zemích nebo rádi trávíte čas v horách a poznáváte zákoutí a krásy masivních hor. Každý si dovolenou představuje po svém. Pro někoho může být ideální dovolená s baťohem na zádech a cestování, kam ho nohy donesou. I toto je způsob odreagování a zapomenutí na pracovní povinnosti a nelehký každodenní nátlak. Pro mě je jednoznačně nejlepší pocit, když můžu strávit společnou dovolenou v okruhu nejbližších někde ve stanech. Ať už se děje co se děje. Jen vy a krásná příroda a volnost. Ke stanování vám nesmí chybět několik základních věcí.

kanystr na vodu s kohoutem 20l

Tou první je jednoznačně kvalitní stan, který neproprší, ani když se na nebi budou ženit všichni čerti. Nerozhodí vás ani déšť ani silný vítr. Dále kvalitní spací pytel, kam se budete moci po vydařeném dni uchýlit. Zachumlat se do teplého spacího pytle nesmí rozhodně chybět. Když se ubytujete v kempu, máte o starost míň s přenosným vařičem.

kanystr na vodu s kohoutem 20l

Ten v každém kempu již najdete jako základní vybavení venkovních kuchyní. Postačí vám jen vlastní kempingové nádobí. Ovšem je dobré mít u stanu pitnou vodu, abyste si mohli udělat ranní kávu nebo jen vypláchnout pusu. Dolít psovi vodu do misky nebo opláchnout si ruce. Nemusíte tak každou chvíli odskakovat na záchody. K tomu vám postačí jednoduchý kanystr na vodu s kohoutem 20l. Ano můžete mít i kanystr bez kohoutu, ovšem pohodlí je na prvním místě. Proč stále otvírat víko, když stačí otočit kohoutem, aniž byste museli kanystr nahýbat. Pak už jen pár osobních věcí, abyste si měli co obléknout a je to vše. Stanování může začít.