Zajímá vás nebankovní hypotéka?

V tom případě jste se rozhodli správně pro půjčku, kterou vám ušijí na míru tak, aby pro vás její splácení byla hračka.

Děsí vás ručení nemovitostí? Není třeba malovat čerta na zeď. Mnoho lidí okamžitě napadne, že když budou ručit svým domem anebo bytem, tak že o svou střechu nad hlavou automaticky přijdou. Ovšem kdyby tomu tak bylo, tak by tato půjčka nebyla ani zdaleka tak výhodná a netěšila by se mezi žadateli tak vysoké oblibě.

O nemovitost, kterou ručíte, přijít můžete, to je jistě potřeba si uvědomit. Jenže něco takového se stane pouze v případě, kdy se pustíte do úvěru, který bude nad vaše síly, takže jej nebudete schopni splácet. Když si vše hned na začátku důkladně promyslíte, a ještě důkladněji spočítáte, tak vám nic podobného nehrozí.

A věřte tomu, že na vaši schopnost budoucí úvěr splácet bude myslet i poskytovatel úvěrů. Ten je ze zákona povinen prověřit bonitu každého žadatele. Takže ať už se obrátíte na libovolné místo, měli byste vědět, že se prokazování svých pravidelných příjmů a výdajů nevyhnete.

mince

Obáváte se, že nebudete mít po ruce vhodnou záruku? Věřte tomu, že ručení nemovitostí je chytře navrženo tak, aby vyšlo vstříc co nejširšímu spektru žadatelů. Nikde není psáno, že je jako záruku nutné použít jen byt anebo dům, ba naopak, vůbec se nemusí jednat o obytné prostory. Ručit můžete libovolnou nemovitostí, takže si můžete sjednat i hypotéku na pozemek, na zahradní chatu anebo na garáž. Využít můžete i výrobní prostory vaší firmy. Každá nemovitost má svou hodnotu a na její výši záleží, o jak vysoký úvěr budete moci žádat.

money-soothes-1339773_640

Opravdu nemáte žádný majetek, který byste jako záruku mohli využít? V tom případě vám zbývá už jen jedna jediná možnost – požádejte o pomoc někoho ve svém okolí, kdo takový majetek vlastní. Za váš úvěr se totiž může svým majetkem zaručit i libovolná třetí osoba, která s tím bude souhlasit. Záleží jen na vás, koho o pomoc požádáte.