10 důkazů, že jste závislí na Facebooku!

Myslíte si, že jste v pohodě a o žádnou závislost se u vás nejedná? Pokud se jedná o zvýšenou potřebu trávit čas na sociální síti, mějte se na pozoru. Tady je 10 důkazů, že se to týká právě vás!
 telefon ženy v jejích rukách
·         Po ránu hned „žhavíte“ telefon – Několikrát odložíte budík, když už se chystáte opravdu vstát, tak ještě se zalepenýma očima otevíráte aplikaci a nedočkavě koukáte, jestli někdo nepřidal něco zajímavého na svou zeď
·         Fotíte úplně všechno – Nic nezůstane nezdokumentované! Ať jsou to jídla v restauracích nebo vámi vlastnoručně namazaný rohlík. Výjimkou nejsou záchodové fotky v zrcadlech, fotky kolen nebo špinavých bot. V žádném případě nemohou chybět upatlané děti sedící na nočníku. Samozřejmě všechny tyhle vaše „důležité okamžiky“ hrozně zajímají a musíte je se světem bezprostředně po vyfocení sdílet.
·         Netrpělivě čekáte na „lajky“ – Moment něco bylo vynecháno, každou tuhle super fotku projeďme filtrem, potom až umístěme na profil nebo do svého příběhu a netrpělivě čekáme, kolika lidem se bude líbit. Raději si fotku „topněte“, ať si jí všimne víc lidí.
·         Jste členem všech skupin – Když si někdo klikne na váš profil, musí si myslet, že jste opravdu všestranný člověk. Fandíte jak zdravé stravě, fotbalu, folkloru, tak soutěžím jedlíku. Samozřejmě na všech stránkách musíte házet často komentáře, ať se stanete předním fanouškem.
·         Neustále si někoho přidáváte do přátel – Chcete dosáhnout co největší oblíbenosti a vašimi přáteli jsou prostě všichni, co se namanou. Nevadí, že jsou z jiného kontinentu a vůbec neznáte jejich řeč, natož je osobně, ale hlavně, že vám zvýší počet.
písmena tvořící facebook
·         V práci jste schopni trávit více času – V pracovní době se tolik zdržujete na Facebooku, že neustále zůstáváte déle. Vám to samozřejmě nevadí, protože to stojí za to, když neunikne ani jeden příspěvek.
·         Zanedbáváte domácí práce – Kdo by vařil a uklízel, když si můžu pustit počítat a vesele pokračovat v celodenní činnosti? Když se budu potřebovat vyfotit odsunu věci ke straně, aby je nikdo neviděl.
·         Rodina a přátelé – Pokud vám nenapíšou na messenger, neexistují. Žijete si ve vlastním světě a na nějaké schůzky s nimi přestává být čas.
·         Na svůj vzhled kašlete – Co na tom jak vypadáte? Hlavní je, že na selfíčko se upravíte vždycky, zbytek nikoho nezajímá. Občas se nestíháte osprchovat a vyčistit si zuby, protože vypínáte počítač těsně před spaním? Co na tom?
·         Večer usínáte u displeje – Je to stejné jako ráno unavené oči vykulené do displeje se nemohou nabažit a nakonec usínáte s telefonem v ruce
 
Tak co našli jste se v tomto článku? Pokud ano, okamžitě se sebou začněte něco dělat. Zakažte si telefon a počítač a šup ven mezi opravdové lidi, ne jen profily na internetu.