Co znamená, když si zvolíte jedničky a dvojky za zlaté číslo mobilního telefonu

Jedničky

Jistě vás napadne, že jednička vyjadřuje vlastní jedinečnou osobnost. Je hnacím motorem do tvůrčí činnosti a podporuje osobitý názor, který se může od ostatních i výrazně lišit. Jednička znamená důraz na sebeprosazení, sebevědomí a průbojnost, pokud se ovšem nezvrtne v sobectví a bezohlednost.

číslo domu

Dáte-li svému okolí najevo pomocí zlatého čísla VIP čísla mobilu s mnoha jedničkami svůj postoj k životu, budete chápáni jako silní jedinci, někdy s až samotářskými sklony. Pro „jedničkáře“ je důležitý vlastní poznatek nabytý z osobní zkušenosti a je pro ně zásadní jít svou cestou. Převaha jedniček v telefonním čísle, nebo v dalších symbolech, jako jsou registrační značky aut, je dobré řešení pro osoby s podnikavým duchem, zvláště pak zkombinované s trojkami či s pětkami, které podporují kreativitu a nespoutanou mysl.

Uvažujete-li o krytu na mobil, měl by být bílý, stříbrný či zlatý. Pro zklidnění mysli příliš akčních osob se hodí hráškově zelená, případně hnědá, anebo růžová.

číslice dva

Dvojky

Naprosto logicky je dvojka symbolem pro život v páru. Nemusí ovšem jít pouze o manželství nebo partnerské milenecké soužití, může být vyjádřením přátelství a kamarádství „na celý život“ i mezi kolegy v zaměstnání, mezi přáteli se shodnými zájmy, mezi sportovci v oddílu, mezi dětmi ve škole, ale i v podobě osamělých seniorů, kteří se starají o svého pejska, kočku nebo jiného mazlíčka.

Zlaté číslo složené ze šesti dvojek nebo alespoň z dvojkové trojice umocňuje touhu po vzájemné důvěře a spolupráci a může být vhodné pro každého bez rozdílu věku či pohlaví. Ideální volbou je pro školáky a teenagery, ale i pro každého, kdo není samotář, a kdo vyhledává společnost. Dvojky se dobře pamatují a vynikají na webových stránkách v kontaktních informacích, např. v e-shopech. Pro dvojku je klíčovým slovem „empatie“ a ta je v internetových obchodech zásadní. Ovšem může být nápomocná i v dalších mezilidských vztazích a zvolit by si je měl někdo, komu na druhých lidech opravdu záleží.

Z barvy pouzdra na mobil se může hodit oranžová, okrová a všechny jemné a světlé barvy odvozené od bílé, oranžové a žluté. Tmavé barvy naopak tlumí emoce a vyvolávají deprese, a proto se k intuitivním dvojkám vůbec nehodí.