Úvěr pro podnikatele

Potřebujete si půjčit peníze? Chcete se osamostatnit? Máte velké plány do budoucna a už je chcete zažít realizovat? V tom případě zřejmě přemýšlíte o půjčce. Jakou zvolit? Budete to půjčka od banky nebo naopak od nebankovní společnosti? Slyšeli jste, že podmínky mají skoro stejné? Ano, může tomu tak být. Obě varianty mají svá vlastní „pravidla“, můžeme říct, že mají jistá PRO a PROTI, takže si každý klient může vybrat podle svého vlastního uvážení.

Nebankovní hypotéka https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/ znamená v tomto případě podnikatelský úvěr.

prupiska a kalkulačka

Podnikatelský úvěr a jeho podmínky

Nebankovní společnosti mohou poskytovat jak podnikatelské tak i soukromé půjčky. V tomto případě se však bude jednat o druh podnikatelského úvěru. Půjčka je tedy umožněna pouze živnostníkům a firmám, kteří se mohou prokázat aktuálním podnikáním.

S penězi však můžete financovat jakékoliv potřeby. Můžete s nimi platit ve firmě běžné výdaje, ale můžete také začít investovat, postavit novou halu nebo naopak vymanit se z dluhů či exekucí. Můžete vyplácet běžné potřeby ve firmě, platit faktury od dodavatelů a použít je třeba na vyplacení mezd zaměstnancům, nebo na další poplatky.

Call centrum

Úvěr můžete splácet od jeho roku až po 30 let a kdykoliv jej během splácení doplatit. Vyřízení je většinou snadné a rychlé. Na peníze nebudete rozhodně čekat půl roku. Stačí dodat veškeré podklady a vyplácení je téměř okamžité. Peníze na svém účtu tedy můžete mít během několika dní, v případě, že hodně spěcháte, stačí se nám ozvat s akutním požadavkem a můžeme to vyřídit ještě rychleji.

Nebankovní společnosti mají tu výhodu, že nezkoumají záznamy v registrech. Proto u nich není problém, když přijde klient žádat o půjčku a má nějaký záznam v registru. Nebankovní společnosti to neřeší a mohou poskytnout právě i takovýmto klientům půjčku. Každý však musí být schopen půjčku splácet, to je priorita.