Lepší strava

Můj life style nebyl vždycky tak dokonalý, jako dnes. Taky jsem žila tak, že jsem jedla skoro všechno, co jsem měla doma. A taky kdyby jste viděli to, co jsem se nakupovala, tak by se mnohému zdravotnímu asistentovi asi protočily panenky. A myslím si, že i lékaři by nade mnou zdvihali ruce. To, že já jsem jedla tak nezdravě, že i můj životní styl byl opravdu hrůza a mě to časem začalo vadit. Žádný lifestyle by tomu neodpovídal, kdyby mi ten lifestyle nedělal nějaký dietolog. A musím říct, že ve svých patnácti nebo sedmnácti letech jsem vypadala jako valibuk. A byla jsem jako z filmu Metráček. Takže to bylo jasné, že takový lifestyle opravdu dlouho být nemůže. Nejenom, že to opravdu škaredě vypadá, ale hlavně to je nezdravé. Myslím si, že nadváha a špatný lifestyle a celkově životní styl, když je špatné, tak to zkracuje život.

I děti musí žít lépe.

A nejenom, se zkracuje život, ale taky to dělá nepohodlný život. Myslím si, že pokud je člověk hodně obézní, tak se může rozloučit s některými druhy sportu. Protože pokud je člověk hodně obézní, tak třeba nemůže běhat anebo hrát fotbal. Nevím jak vy, ale mě to vadilo. Proto ve svých dvaceti letech jsem si řekla, že svůj životní lifestyle musím opravdu hodně změnit.

Už žiji zdravě.

A začala jsem s tím ze dne na den. Navštívila jsem jenom dietologa ale taky svého životního kouče. Je tomu už devět let a já musím říct, že můj lifestyle je už nyní skvělý. Shodila jsem sedmnáct kilo a cítím se opravdu lépe. Taky jsem si našla hodně kamarádek, které jsem na tom stejně jako já, takže se všechny vzájemně podporujeme a je nám fajn. Taky spolu jezdíme každý rok na dovolenou, takže si jistě dokážete představit, že je nám opravdu fajn a dodržujeme na zdravotní lifestyle. A vy dodržujete nějaký svůj lifestyle, kterému věříte a myslíte si, že je to lepší způsob života? Víte, každý má něco své.