Povinnost zapsání sídla

Každý podnikatel a firma musí mít zapsané sídlo své společnosti, kam chodí úřední dopisy a tak dále. Snadným řešením je pronajmutí virtuálního sídla.

Povinnost zapsání sídla

Nepotřebuji nemovitost ke své činnosti

V dnešní době je mnoho lidí, kteří ke své výdělečné činnosti nepotřebují vůbec žádné sídlo. Je to dáno podnikáním přes internet, vykonávání práce doma a dalšími faktory, přičemž takových prací stále přibývá. Bylo by proto naprosto zbytečné kupovat pro podnikání nějakou nemovitost, nebo si ji za spoustu peněz od někoho pronajímat. Ale na úřadech musíte mít vždy sídlo zapsáno, takže co teď? Z této situace se snadno dostaneme tak, že si sjednáme virtuální sídlo, které plně nahradí skutečnost, kdy bychom měli nemovitost, ve které bychom vydělávali a byla vedená jako hlavní firemní.

moderní kancelář

Je to skutečně naprosto legální, protože této možnosti využívá i spousta velkých firem, kdy není problém mít u jednoho poskytovatele, který nabízí tuto službu napsaných hned několik firem. Podmínkou je, aby přijímala poštu a další náležitosti, takže se skutečně musí jednat o budovu, která není vymyšlená, ale skutečně někde existuje a stojí.

Volba společnosti

Pokud by Vám tedy vyhovovalo mít virtuální sídlo, tak to není žádný problém, protože poskytovatelů je opravdu hodně. Ovšem rozhodně neskočte hned po první nejlevnější nabídce, protože to by s sebou mohlo nést značné komplikace. Proto je výhodné zvolit ověřené virtuální sídlo firmy Ostrava, které má všechny potřebné náležitosti ze zákona, a ještě k tomu poskytuje mnoho služeb navíc.

virtuální sídlo

To je pro samotného zákazníka mnohdy výhodné, protože jsou zde kanceláře, které můžou nahradit právě Vaše skutečné firemní prostory. Kromě toho je před nemovitostí parkovací místo, abyste neměli problém s umístěním Vašeho čtyřkolového mazlíčka. Samotní je vyzvedávání pošty a předání upozornění příjemci. Není problém řešit dotazy a všelijaké věci přímo v budově společnosti, protože je zde fungující recepce, na kterou můžete směřovat veškeré dotazy. Ve zkratce je to tedy společnost, která nahradí kompletně klasické sídlo.