Sociální síť Facebook

Jedna z prvních nejpopulárnějších sociálních sítí je bezesporu Facebook, který si nadále drží své místo. Videa z něj můžeme snadno stahovat.

Sociální síť Facebook

Jedna z nejúspěšnějších

Dneska zná už pojem Facebook většina lidí u nás i ve světě, protože se jedná o sociální síť, která jako z prvních dosáhla opravdu úspěchu. Když si provedeme doslovný překlad, tak zjistíme, že se jedná o obličejovou knihu. Tomu tak skutečně je, protože každý uživatel zde má osobní profil s hlavní fotkou. Na tom byla celá síť postavena, protože je to o komunitě lidí a jisté komunikaci mezi nimi, a to i ve formě obsahu.

facebook síť

Může se sem připojit každý starší 13 let, přičemž největší skupinou uživatelů jsou samozřejmě mladí lidé. Od počátku se Facebook opravdu posunul kupředu a přišla řada vylepšení společně s chytrými funkcemi. Vzhledem k tomu, že se zde sdílí spousta obsahu, tak této sítě využívají i firmy, protože se takto můžou mezi uživateli propagovat. Také se zde dají hrát různé hry, kde je zaneseno i skóre a žebříček mezi svými příteli. Dnes se stává oblíbenějším Instagram, ale tato síť si také drží slušnou návštěvnost.

Přehrávání videí

Facebook má samozřejmě možnost vkládání videí, které můžete buď normálně shlédnout na hlavní stránce nebo na speciálním přehrávači. Skutečně obsahu je spousta, a proto jistě nebudete mít problém si vybrat pro sebe nějaký zajímavý. Často se stává, že video nás opravdu zaujme, a proto by byla škoda, kdybychom si ho nemohli uchovat. To se dá přímo v aplikaci či na webu díky ikoně záložky, která video přesune do námi zvolené složky. Tu si můžeme kdykoliv procházet a uložený seznam v ní snadno procházet.

přehrávání videa

Následně ho třeba ukázat, nebo poslat kamarádům. Druhou možností je stáhnout si video, kdy Vám ho ze zařízení nikdo nesebere, a hlavně při pouštění nikdy nepotřebujete připojení k internetu, takže když budete někde venku s kamarády a chcete jim video ukázat, tak prostě otevřete přehrávač videí. Stažení můžete provést velmi lehce za pomoci webu facebook video download online free https://www.stahujvidea.cz/, jenž skutečně funguje.