Profesionálně a kvalitně vyrobeno

červenošedý interiér, obývák

Chtěli byste se přestěhovat ze sevřeného bytu na vlastní pozemek s pěkným malým domkem, kdy byste měli možnost vyjít kdykoliv na čerstvý vzduch na zahrádku? Jestliže se vám nechce začínat s náročnou stavbou, která se díky rozličným povolením a celkové práci protáhne. V naší nabídce můžete najít kvalitní a profesionálně vyrobenýmobilheim. Vyberte si z rozličných typů právě takový, který vám bude svými rozměry a vzhledem naprosto vyhovovat, ladit k prostředí a hlavně pro vás bude cenově výhodný.

Naše spolupráce s vámi nemusí končit ani s nákupem našeho produktu. V případě jakéhokoliv problému vám rádi poskytneme veškerý potřebný servis, nemusíte tedy hledat další cizí osoby, které by mohly opravit případné defekty. V případě, že zvolíte mobilní dům od nás, můžete využít i našich dalších služeb, jako je profesionální úprava terénu, na kterém má domek stát. Jestliže budete chtít v domě bydlet trvale, je možno ho pečlivě zateplit, takže v něm můžete být v pohodlí a komfortu za jakéhokoliv počasí.

Díky našim kvalitním službám a profesionální práci můžete zažádat o kolaudaci a následné získání čísla popisného. Dům tak bude řádně zaveden na úřadech a vy to budete mít bez starostí s náročnou a zdlouhavou stavbou klasického domu. Využijte naší naskladněné nabídky, nebo si dokonce navrhněte vlastní projekt, společně s naším architektem jistě přijdete na návrh, který bude ve všem vyhovovat vašim požadavkům a veškerým potřebám pozemku, na kterém jste se rozhodli dům zrealizovat. Ani s dopravou zásilky si nemusíte dělat starosti, my vám dům dopravíme přímo až na místo, kde ho profesionálně vyložíme. Velkou výhodou je, že mobilní dům můžete přesunout kamkoliv jen chcete, dle potřeby.

dřevo