Toaletní papír

Možná jste překvapení, že se tady mluví o takovém tématu. Na druhé straně přece i tuto základní hygienickou věc potřebujeme. Buďme rádi, že v dnešní době nemusím používat třeba starý papír, listy ze stromu nebo například trávu. Dnes již máme mnoho různých variant, jaký lez použít. Často záleží pouze na našem rozhodnutí, jaký si vybereme.
4 role toaletního papíru
 
Nejlepší variantou jsou toaletní papíry, které mají 3 až 4 vrstvy. Poskytují jednat dostatek jistoty, že se neprotrhnou a předejdeme tak nechtěné nehodě, ale zároveň mohou hezky měkké a hebké. Toto hraje ve výběru také velkou roli. Je důležité, aby nás to nikde nedřelo. Můžeme se poškrábat na choulostivých místech a věřte, že to není žádná legrace a pěkně to bolí. Proto doporučuji si vybírat opravdu kvalitní. Zjistil jsem jednu zajímavou věc, že není podmínkou, že takový toaletní papír musí být od známé značky. Naopak jsem se setkal s tím, že takový, který byl privátní značkou určitého obchodu byl mnohem hebčí a příjemnější na dotek.
toaletní papír jako peníze
Myslím privátní značku drogistického řetězce, ale třeba i klasického hypermarketu. Mnohdy jsou tyto výrobky také různé barevné, případně mají nějaký potisk. Ano, i to je možné a dle mého názoru to nehraje při koupi takovou roli. Myslím, že záleží čistě na preferenci. Existují i varianty s různou vůní, takové se prodávají častěji a častěji. Tady bych se také držel toho, že si každý může vybrat to, co mu voní a líbí se mu. Zde bych nějaký rozdíl neviděl. Některé jsou ještě zjemněné aloe, což je určitě dobrá varianta, protože jsou takové toaletní papíry často příjemnější.
 barevný toaletní papír
Bohužel často na hlavně veřejných záchodech (někdo ale využívá i v na domácím) najdeme jednovrstvé nebo ty které mají více vrstev, ale jsou drsné. Rozhodně nedoporučuji takové kupovat a vybírat. Určitě si pamatujete na ten pocit, že to není zrovna příjemné, když ho používáte. Mnohdy je to opravdu až velice nepříjemné. Při koupit toaletního papíru opravdu dejte pozor na jeho kvalitu. V tomto případě se to určitě vyplatí. Dnes již existují i různá výhodná balení, kde koupíte 8 nebo dokonce i 16 rolí v jednom balení za velice hezkou cenu.