Zpětné odkazy

Díky zpětným odkazům budete mít zajištěné prokliky od vašich klientů, budoucích klientů, kteří se v rámci zpětného odkazu dostanou na vaše stránky. Vše funguje naprosto dokonale a máme to všechno doladěné do posledního detailu. Zlepšíme vám pozici ve vyhledávání a o to přece jde, nemyslíte? Společnosti, jako je Google či Seznam, jsou nejvyhledávanějšími vyhledávači v celém českém internetu. Když bude chtít jet koupit například kolo, napíšete tohle klíčové slovo do vyhledávače a Google vám nabídne všechny weby, které mají ve svém nastavení nastavené klíčové slovo kolo a jsou úplně optimalizované. Pokud nemáte optimalizaci, nebudete v předních pozicích a klient se na vaše stránky rozhodně nemůže ani dostat, protože před vaší stránkou, bude obrovská konkurence různých jiných prodejců, které vyhledávač nabídne jako první. Takhle to funguje a určitě byste se měli vědět a zareagovat na to, že si necháte staré stránky zoptimalizovat.

analýza

Reklamní kampaň

Myslete na svoji budoucnost a myslete také na vaši firmu, která potřebuje reklamní kampaň proto, aby opravdu dobře fungovala. Co se týče reklamních textů, tak vám nabízíme tři druhy copywritingu. První z nich je SEO copywriting, další je web copywriting a v neposlední řadě jsou to pr články, které zajistí klientovi reklamní sdělení. Vždy si zjistíme co nejvíce informaci o vašich stránkách, službách, produktech. To abychom nabízeli pouze a jen relevantní informace, které jsou pravdivé. Pečlivě si vše nastudujeme a na základě toho napíšeme článek a vy budete mít možnost tento článek schválit, a pokud se tak nestane, budeme ho upravovat, až dokud nebudete vy sami, jako klienti spokojení. Cena za jeden článek je 250 Kč nebo 500 Kč. Záleží na tom, jaký to je typ.

seo

Typy pr článků

  • Revoluční
  • Tematické

Ptáte se, jaký je mezi nimi rozdíl? Hlavní rozdíl je ve skutečnosti, jak jsou weby, kde publikujeme vaše reklamní texty, navštěvované.