Bronz může vydržet klidně i celou zimu


Tak je několik verzí, jak si bronz uchovat delší dobu, než bude přirozené blednutí. Existují samoopalovací krémy nebo si můžeme zakoupit zájezd a lenošit u moře klidně i v zimním období, vyrazit do hor, kde ostré slunce rozhodně nebude zahálet. Ještě tu existuje další možnost, která bude možná daleko dostupně a účinnější pro každého z nás. V každém městě se totiž najde solárium, kde může zkrátka bronz získat v kteroukoliv roční dobu. Může být nejen nápomocné k udržení krásné hnědavé pleti, ale zároveň i takovou prevencí. Když budeme plánovat výlet nebo dovolenou do míst, kde nám bude hrozit prudké opálení, tak si lze vytvořit pěkný základ předem, klidně i 4 měsíce před odjezdem. Je to z důvodu toho, že se v kůži tak vyvine dostatečně vysoký UV faktor, který ji pak dokáže při vysokém stupni žhavých slunečních paprsků ochránit.

solárium

Zahoďme předsudky

V dřívějších dobách bylo takové zařízení spojeno s různými mýty, především o rakovině kůže. V podstatě se taková lavina klamných informací šířila jen díky neznámosti. Na druhou stranu moderní technologie se vylepšila a za dlouhé roky používání se i názory změnily. Dokonce se na trhu objevují i různé stroje. Podle vlastního uvážení si lze vybrat ten, který bude pro nás nejpříjemnější. Pokud navštívíme přímo studio, které se zaměřuje na tyto služby, tak můžeme být překvapeni širokou nabídkou, například doporučí i nezbytně nutnou solární kosmetiku, bez které by to nebylo to správné opalování.

solárko

Pernamentka se vyplatí

V podstatě je to nejen výhodná koupě, pokud se rozhodneme pro pravidelnou návštěvu solária, ale zároveň to může být i skvělý dárek pro někoho, kdo tyto služby využívá. Pokud přece jenom nemáme žádné zkušenosti a chtěli bychom začít, není od věci se svěřit do rukou odborníkům přímo na pracovišti. Doporučí nejen vhodný stroj, ale i kosmetiku, která se dá pořídit většinou rovnou na místě. Především je rozhodující jaký jsme pleťový typ a podle toho je dobré si nechat sestavit opalovací program, který je nutný opakovat v pravidelných intervalech.