6 aplikacích ke studiu

V tomto článku vám představím šest aplikací, které je dobré ve svém mobilu vlastnit. Proč? Pojďte to zjistit.

1.       Memrise

Ne všichni jsou hned rodilý mluvčí, když se jedná o cizí jazyky. A není to špatně. Aplikace Memrise je skvělým doplňkem vašeho mobilního zařízení. Můžete si vybrat, zda se chcete učit slovíčka v němčině, angličtině, španělštině, japonštině, dánštině, polštině, korejštině a v mnoho dalších jazycích. Dokáže vážně naučit!

Je dostupná na App Store i Google Play. Dá se používat zadarmo, ale vylepšená verze je placená.
aplikace v telefonu

2.       My Study life

Jedná se o aplikaci, v které si můžete sepsat rozvrh vašich hodin, na které vás poté bude upozorňovat každý týden. Velikou výhodou je nastavení času, který vás dokáže upozornit třeba 20 minut před danou akcí.

My study life je jak na App Store, tak na Google play zadarmo.

3.       Grammarly

Výborná klávesnice pro anglické začínající spisovatele. Ve většině případů dokáže upravit váš anglický text a navíc k němu dostanete odůvodnění, proč byl výraz napsán špatně. Tuto aplikaci ocení mnoho lidí. Stáhnout jí můžete zadarmo na mobil s Androidem i iOS.
tvář ženy

4.       Scanner Mini

Jak název napovídá, pomocí kamery vyfotí dokument, který se poté v aplikaci „oskenuje“ a vznikne z něho černobílý dokument. Avšak, aby se dokument přeposlal přes email nebo uložil do vašich dokumentů, potřebujete pro to PRO verzi, která vyjde na 200 korun českých za měsíc. Ale aplikace se dá stáhnout na obou obchodech.

5.       iNote – Sticky Note by Color

Tento název najdete na App Store. Jedná se o „lepící“ papírky, na které si můžete napsat různé data, akce. Pokud si nastavíte, aplikace vás poté upozorní. Jednoduchý program, který vám pomůže v nouzi, kdy nemáte žádný papír po ruce. Nejsem si jistá, zda by se aplikace dala najít na Google Play.
plánování akcí

6.       Funkce iPhonu

Pokud vlastníte iPhone, ráda bych vás upozornila na jednu funkci, která je pro studenty k nezaplacení, a přesto o ni málokdo ví. Funkce se nazývá „Klidový čas“. Najdete ji v Nastavení, pokud kliknete na „Čas u obrazovky“. Klidový čas vám zajistí, že všechna upozornění, kromě zpráv a hovorů, se nebudou zobrazovat. Vy se tedy můžete v klidu soustředit na učení. Časový limit si nastavíte manuálně.

Znáte tyto aplikace? Pokud ne, za zkoušku nic nedáte.