Diety slavných

Často se nachytáte, že seledujete film a obdivujet při tom hubené křivky herečky ztvárňující hlavní postavu, místo toho, abyste se soustředili na jeho děj, a honí se Vám hlavou, jak to asi ta ženská dělá, že vypadá tak skvěle? V tomoto článku si to řekneme! Prozradíme si tipy a triky, stravovací plány a speciální diety, které jsou mnohdy k neuvěření, těch nejznámějších hereček.

Počítání kalorií

Jannifer Aniston

Této padesátileté herečce můžou figuru závidět i dvacetileté dívky. Jannifer nedá dopustit na řeckou dietu. Jak už ze samotného názvu vyplývá, dieta spočívá v konzumaci řeckých jídel. Hlavní místo v jídelníčku mají ryby, zelenina, používá se pouze olivový olej a různé bylinky, dále velká spousta salátů a řecké jogurty. Důležité je nemít mezi jídly delší prodlevu než pět hodin. Jannifer se také velmi věnuje pohybu. Cvičí 6x týdně. Věnuje se józe, chodí běhat a cvičí se svým osobním trenérem. Pravdou ale také je, že nikdy nemusela shazovat poporodní kila.

Lady Gaga

Zpěvačka vyznává přesnídávkovou dietu, při které se 14 dní stravujete pouze rozmixovanou zeleninou, ovocem nebo kombinací obojího. Dietu si velice chválí se slovy, že jste dokonale sytí a při tom máte menší velikost kalhot. Gaga kdysi také vyzkoušela whisky dietu. Princip spočívá v tom, že místo každého jídla si dáte sklenici whisky, a ještě k tomu podstupujete náročné tréningy (které musely být asi velice zajímavé).

Megan Fox

Herečka se pyšní dokonalou postavou, za kterou vděčí octové dietě. Megan totiž opravdu nesnáší chození do fitness center, a tak dává přednost radikální dietě, při níž několik dní pije jen vodu s jablečným octem (vsadím se, že právě v tuto chvíli máte výraz, jako byste se zakousli do citronu).
Zelené smoothie

Reese Witherspoon

Její nejznámější rolí byla beze sporu ve filmu Pravá blondýnka. Když herečka cítí, že je na čase dát dolů nějaké to kilo, nastolí kojeneckou dietu. Její jídelníček obsahuje dětské kaše, kojenecké přesnídávky a zeleninové pokrmy, které nejsou moc kořeněné. K tomu denně vypije nejméně dva litry vody.  Samozřejmostí je úplná abstinence. Tuto dietu má vyzkoušenou i herečka Gwyneth Paltrow nebo již zmíněná Jannifer Aniston.