Hypotéka bez doložení příjmu

Když se řekne hypotéka bez doložení příjmu, většina lidí si myslí, že se jedná o finanční možnost, kde nebudete dokazovat výši svého výdělku. Jenomže opak je pravdou. Tato slova jsou jedna z nejhledanější a nejběžnějších, pokud se budeme bavit o úvěrech. Proto tyto názvy stále ještě na internetu můžete najít.

finance

Jsou naprosto běžná a stále se pod nimi ukrývají úvěry, ale název přesně neodpovídá, protože se poskytovatel úvěru vždy musí přesvědčit, jestli nějaké příjmy máte, aby vám mohl poskytnout úvěr. Tato podmínka je daná zákonem. Klient se nesmí dostávat do větších dluhů nebo jiných finančních nesnází, natožpak exekucí nebo dluhových pastí. Proto se musíme přesvědčit, jestli jste schopni úvěr splácet.

Na tyto podmínky však navazuje náš systém, který toleruje záznamy a dokonce také nízké příjmy. Nejsme bankami, ale soukromými společnostmi a proto se sice musíme přesvědčit, jestli máte zisky, ale ty mohou být i malé. Nevadí dokonce ani exekuce, musíte však prokázat, že máte na další půjčku, že ji budete mít z čeho splácet. To je vše, co musíte dokázat. Z těchto důvodů dokonce můžete mít i záznam v registru, který tolerujeme. Můžete mít také exekuce, ale musíte prokázat, že máte na splácení další půjčky.

kancelář

Prokázání není složité

Pokud jste zaměstnanec, bude to jednoduché. Potřebujete k tomu pár dokumentů.
Přichystejte si:

  1. Několik výpisů z účtu. Nejčastěji se jedná o posledních tři až šest měsíců.
  2. Pracovní smlouva. Dokládat byste měli také pracovní smlouvu v běžné písemné formě.
  3. Výplatní pásky. Potřebovat budete také výplatní pásky a to za období posledních tří až šesti měsíců.
  4. V případě zaměstnaných lidí je to vše, co vyžadujeme. Samozřejmě se v tomto případě úvěru ručí nemovitostí. Od té nám stačí zaslat pár fotografií. Obratem se vaší situací budeme zabývat. Návrh vám uděláme zdarma, takže za něj nic neplatíte.

A jak je to s výdaji?
K poskytnutí úvěru budeme potřebovat znát i vaše výdaje. Musíme posoudit celou situaci, a proto nás bude zajímat, jestli bydlíte v bytě, jestli můžete doložit nájemní smlouvu, SIPO, jaké máte další výdaje na bydlení, na stravu a domácnost, včetně plateb vody, elektřiny, plynu, případně můžete doložit různé účtenky.