I vypínače mohou působit zdobně

Většina lidí používá doma k výzdobě interiéru klasické prvky, které používá prakticky každý. Mezi ně se řadí typicky sošky, obrazy, případně rozličné drobnosti, které si přivezli z výletu, respektive z dovolené. Ne že by mušle nevypadaly za skleněnou vitrínou dobře, ale jedná se o klišé. Existují stejně efektivní a zároveň vkusnější druhy ozdob, které mohou udělat stejnou, ne-li ještě lepší službu. Jedná se hlavně o elektroinstalační prvky v čele se zásuvkami, respektive vypínači. Sice na první pohled nevypadají jako něco, co by mohlo změnit ráz celé místnosti, ale zdání v tomto případě tak trochu klame.
Vypínač v poloze vypnuto

Vypadají skvěle

Samozřejmě, že až na pár nepatrných výjimek, nemůžete vypínače i zásuvky použít jako dekoraci klasické bílé podobě. Ne, že by byly vyloženě ošklivé, ale na druhou stranu na nich není nic zajímavého. A to nejen co se týče jejich zbarvení, ale rovněž i po stránce designu. Elektroinstalační prvky nové generace jsou na tom v tomto směru daleko lépe.
Lampa v zásuvce
Výrobci se doslova předhánějí v tom, jaký nový design vypínačů i zásuvek vytvoří. Samozřejmě, že se nikdy nebude jednat o náhradu velké dekorace typu nástěnná malba, ale i taková drobnost může výrazným způsobem přispět ke stylizaci pokoje, respektive celého bytu. A přitom se nejedná o nic drahého. I designové vypínače a zásuvky se dají pořídit za pár korun, maximálně stokorun. Pokud předěláváte byt, rozhodně byste nad jejich koupí měli uvažovat.
Jednoduchý vypínač

Prodlužovačky

Co se týče dekorativních vlastností elektroinstalačních prvků, výrobci se nezaměřují pouze na vypínače a zásuvky, ale rovněž dávají velkou váhu i designu u prodlužovacích šňůr. Asi se všichni shodneme, že tradiční prodlužovačka nevypadá nic moc, ale stačí pár úprav a rázem máte zajímavou ozdobu, kterou už nebudete muset schovávat za různé lišty nebo další předměty. Klidně můžete mít designovou prodlužovačku na očích bez toho, aniž by jakkoliv narušovala estetiku domácnosti.