Skvělý parťák na cestách

Jistě jste už https://vtm.zive.cz/vesmir/sc-674/ někde viděli veliký polštář, na který se dá sednout. Který je různě tvarovatelný a můžete se v něm válet. Často jsou takovéto sedací vaky k vidění v dětských a studentských pokojích. V posledních několika letech se hojně rozšiřují i do kaváren a na různé festivaly a jiné události, kde je větší koncentrace lidí. Ty, které mají vinylový povrch, jsou dokonce součástí venkovních plováren. Stále více se i rozšiřují do interiérů dospělých, kteří si potrpí na designové věci a chtějí efektivně doplnit místa k sezení, aniž by museli investovat do objemných a nudných sedaček.Plážové sedací vaky
Napadlo vás ovšem, že vak může být skvělý i na cestách? Představte si, že vyjede s vaší početnou rodinou k moři a místo nudných kempingových židliček si s sebou vezmete sedací pytle. Nejen, že můžete pohodlně sedět u stolu a hrát karty nebo obědvat, ale vaše ratolesti se mohou kdykoliv spokojeně vyvalit na sluníčku. Zahrát si na něm různé hry nebo si číst svou oblíbenou knihu.
Jelikož je výplň vaku přizpůsobivá nerovnému povrchu, nabídne vždy takové pohodlí, jaké požadujete. I když si jej s sebou vezmete třeba k rybníku, kde váš partner s oblibou chytá ryby nebo na kamenitou pláž, vždy se přizpůsobí zemi a vás nebude nikdy nic tlačit.sedací vak
V letních měsících si ho můžete jen tak položit na zahradu, uvelebit se na něm a pozorovat padající hvězdy a přemýšlet o dalekém vesmíru a jeho nekonečných zákoutích. Můžete pozorovat ohňostroje, které se odrážejí nad přehradami, nebo se dokonce můžete zavrtat do pohodlného vaku u táboráku.
Jelikož nabídka je čím dál pestřejší, naleznete i takové sedací vaky http://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo, které jsou vhodné pro dva. To obzvláště oceníte na romantické dovolené nebo při pikniku s vaším partnerem. Díky tomu, že jste daleko od chladu půdy, nemusíte se bát, že se nastydnete. Můžete si užívat pohodlí vaku až do pozdních večerních hodin.
Pokud si pořídíte sedací pytel pro venkovní využití, dbejte na to, abyste vybrali takový, který bude mít vhodnou úpravu pro venkovní použití.